A1310 Dwór techniczny EGO, droga środkowo-zachodnia nr 500, JiaxingCity Chiny
Dom

Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited Wycieczka po fabryce

dobra jakość Śruby ze stali nierdzewnej na sprzedaż
dobra jakość Śruby ze stali nierdzewnej na sprzedaż
Thanks for Jiaxing Haina Fastener.Thank for Tony, Help me finish every order.We are very satisfy with each goods.

—— Steve From United States

Haina Provide me good products every time.Reasonable price and Fast delivery time.Every time I am very happy when i get goods.Thanks for them

—— Ali

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  Mamy wiele zestawów więcej funkcji maszyny, która jest w krajowych i zagranicznych znanych firm. Produkty są w pełni kompatybilne z międzynarodowymi standardami, dobrze odebrane przez klientów krajowych i zagranicznych.

  Zakres szerokości naszych produktów można podzielić na zapięcia samochodowe, mechaniczne złączki, elementy mocujące budowlane, złączki mocujące, złączki kolejowe, przyrządy elektryczne dla gospodarstw domowych i elementy mocujące chemiczne,

  Standardy produktów obejmujące normy DIN, ISO, GB i ASME / ANSI, BS, JIS AS. Główne poziomy stali węglowej: 4,8, 4,8, 6,8, 8,8, 10,9 i 12,9, główny materiał ze stali nierdzewnej SS201, SS304, SS316 i różnego rodzaju specjalne ze stali nierdzewnej.


 • OEM / ODM

  Możemy zaakceptować OEM, produkować wszelkiego rodzaju zapięcia zgodnie z rysunkiem klienta,

  Zrób głowę na głowie klienta i może zaspokoić potrzeby klientów dotyczące pakowania.

  Materiał: 4.8,6.8,8.8,10.9,12.9Grade, SS201, SS304 SS316 SS904L

  Obróbka powierzchni: Czarny tlenek, ocynkowany, Gorący zanurzeniowy Ocynkowany, niklowany, Chromowany.Telfon (PTFE) .Geomet.

 • R & D
  Jiaxing Haina Fastener Co Ltd znajduje się w Jiaxing, a jest w pobliżu od Haiyan ------ China Fastener City. Od ustalonego. Haina łącznik specjalizuje się w projektowaniu, produkcji, sprzedaży i badań i rozwoju.

  Firma Hanina Fastener wprowadza zaawansowane technologie produkcyjne, pochłania sprzęt do testów, zapewnia doskonałą kadrę profesjonalną i wyszkolenie utalentowanych pracowników, zapewniając silne wsparcie dla firmy.

  Firma posiada własny zespół inżynierów, zespół kontroli jakości, zespół sprzedaży i zespół serwisowy. Postępując zgodnie z zasadami pierwszej i pierwszej jakości klienta oraz wdrażając zasadę działania "Jakość jest pierwsza" od założenia.

Szczegóły kontaktu
Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited

Osoba kontaktowa: Mr. TonyFang

Tel: 86-573-82272371

Faks: 86-0573-82210271

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)