A1310 Dwór techniczny EGO, droga środkowo-zachodnia nr 500, JiaxingCity Chiny
Dom ProduktyNakrętki sześciokątne

DIN 934 JIS B Nakrętka z łbem sześciokątnym 304/316 M2 - M160

DIN 934 JIS B Nakrętka z łbem sześciokątnym 304/316 M2 - M160

  • DIN 934 JIS B Stainless Steel 304 / 316 Hexagon Head Nut M2 - M160
  • DIN 934 JIS B Stainless Steel 304 / 316 Hexagon Head Nut M2 - M160
  • DIN 934 JIS B Stainless Steel 304 / 316 Hexagon Head Nut M2 - M160
  • DIN 934 JIS B Stainless Steel 304 / 316 Hexagon Head Nut M2 - M160
  • DIN 934 JIS B Stainless Steel 304 / 316 Hexagon Head Nut M2 - M160
 • DIN 934 JIS B Stainless Steel 304 / 316 Hexagon Head Nut M2 - M160

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Zhejiang jiaxing
  Nazwa handlowa: HNF
  Orzecznictwo: ISO9001
  Numer modelu: DIN934

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 10000 szt
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: kreskówka i paleta
  Czas dostawy: 10-15 dni
  Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
  Możliwość Supply: 200 ton jeden mounth
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: nakrętka z łbem sześciokątnym materiał: Ze stali nierdzewnej
  Gatunek: SS304 SS316 typu: Sześciokąt
  Zakończ: Równina standardowe: DIN JISB
  Klasa: A2-70 A4-80 rozmiar: M2-M160

  Nakrętka z łbem sześciokątnym Stal nierdzewna SS304 SS316

  Opis produktu

  Stal nierdzewna Stal nierdzewna Odporna na stal odporna na korozję w powietrzu, parze, wodzie i chemicznym środowisku korozyjnym, np. Kwas, alkalia i sól, znana również jako stal nierdzewna.

  nakrętka sześciokątna jest nakrętką, która jest skręcana ze śrubą lub śrubą, aby służyć jako część mocująca. Wszystkie maszyny produkcyjne i produkcyjne muszą być oryginalne. Istnieje wiele rodzajów orzechów. Nakrętki i nakrętki są podzielone na wysoką wytrzymałość, normę krajową, standard ogólny i typowe kilka typów w zależności od różnych materiałów.

  nakrętka jest ściśle połączoną częścią maszyny, która jest ściśle połączona ze śrubą przez gwint wewnętrzny.

  stal nierdzewna to nowoczesny materiał z 60-letnim rozwojem

  W XIX wieku wynalazcą stali nierdzewnej był Henry Bradley, brytyjski ekspert metalurgiczny.

  Gładki kolor, poczernione, ocynkowane są zwykle zwykłymi nakrętkami ze stali węglowej. Orzechy mają zazwyczaj stopień wydajności. Stal nierdzewna ogólnie jest A2-70. przy odróżnieniu nakrętek ze stali węglowej i nakrętek ze stali nierdzewnej z magnesem, który należy znać. Stal nierdzewna nie zostanie pochłonięta przez magnesy. Produkty ze stali nierdzewnej są zwykle jasne, srebrne.

  Specyfikacja

  Rodzaj nakrętka sześciokątna ciężka nakrętka sześciokątna
  Standard DIN934 DIN936 DIN439
  Materiał Stal nierdzewna 304 316
  koniec Równina
  Produkty magazynowe Wszystkie nakrętki ze stali nierdzewnej DIN lub GB Standard

  Podanie

  Nakrętka jest wykonana ze stali nierdzewnej, nakrętki ze stali nierdzewnej, nakrętki ze stali nierdzewnej, nakrętki ze stali nierdzewnej, nakrętki kwadratowej - C, nakrętki wieńcowej, nakrętki sześciokątnej ze stali nierdzewnej, nakrętki kwadratowej - C i nakrętki kołpakowej. Grubość nakrętki M jest grubsza, częściej wymagane podczas regularnych spotkań i demontażu. Grubość cienkiej nakrętki M o kącie sześciokątnym to cienkie, wieloprzęsłowe części powierzchni w przypadku ograniczonej przestrzeni.

  Korzyść

  Zalety stali nierdzewnej

  W porównaniu ze stalą węglową, stal nierdzewna ma następujące cechy:

  1) oporność jest około 5 razy wyższa niż stali węglowej.

  2) duży współczynnik rozszerzalności liniowej jest o 40% większy niż stali węglowej. Wraz ze wzrostem temperatury wzrasta również wartość współczynnika rozszerzalności liniowej.

  3) Niskie przewodnictwo cieplne, około 1/3 stali węglowej


  Nakrętka jest używana do przykręcenia śruby lub śruby do funkcji części, wszystkie maszyny produkcyjne muszą używać oryginału. Odpowiednie śruby, sześciokątne nakrętki Śruba i kołki do użytku z nakrętkami zawartymi w tej specyfikacji są objęte specyfikacją F593, O ile nie określono inaczej , Wszystkie śruby, śruba z łbem sześciokątnym i śruba używana z tymi nakrętkami powinny spełniać wymagania.

  Nakrętka ze stali nierdzewnej jest naszym powszechnym rodzajem produktów łączących, jest używana głównie w połączeniu ze śrubami ze stali nierdzewnej, względne działanie mocujące.

  Nakrętka sześciokątna (nakrętka sześciokątna) używana ze śrubą, śrubą, łącząca elementy mocujące. Należy również podzielić na nakrętki ze stali nierdzewnej i ocynkowane nakrętki ze stali węglowej. Wśród nich najszerzej stosowana jest nakrętka sześciokątna typu 1, nakrętka klasy C stosowana do powierzchni jest szorstka, dokładność nie jest wysoka w maszynach, urządzeniach lub konstrukcji, klasa A i klasa B, nakrętka jest stosowana do powierzchni jest jasna i czysta, wysokie wymagania dla dokładności maszyn, urządzeń lub konstrukcji. Typ 2 sześciokątna grubość nakrętki jest o wiele większa, często często potrzebna. Grubość cieńszej, sześciokątnej nakrętki m, cieńsza, częściej używana powierzchnia powierzchni łączących, ogranicza przestrzeń.

  Nakrętki sześciokątne o nominalnej grubości dzieli się na typ I i ​​typ II i trzy cienkie. Więcej niż 8 nakrętek jest podzielonych na dwa typy typu I i typ II.
  Typ I najszerszej sześciokątnej nakrętki, nakrętki i typu 1 punkty A, B, C poziom 3, które klasy A i klasy B, nakrętka jest odpowiednia dla chropowatości powierzchni jest niewielka, wymagania dokładnej dokładności maszyn, urządzeń i konstrukcji, i nakrętka klasy C jest używana do powierzchni jest szorstka, dokładność nie jest wysoka w maszynerii, sprzętu lub konstrukcji, grubość nakrętki sześciokątnej typu 2 jest grubsza, częściej w sytuacjach, które często wymagają.
  Nakrętka to nakrętka typu 1 m nominalna wysokość 0,8 D lub zwykła nakrętka sześciokątna, rozmiar typu powinien być zgodny z przepisami GB / T6170;
  A wysokość nakrętki typu 2 niż nakrętki typu 1, rozmiar typu powinien być zgodny z nakrętką typu GB / T6175.2 ma dwa: celem tego jest zwiększenie wysokości nakrętki, aby uzyskać niski poziom bez obróbki cieplnej, porównanie nakrętki.

  Jesteśmy bardzo konkurencyjni w tej kwestii, jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z nami przez e-mail: me@hainafastener.com

  Szczegóły kontaktu
  Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited

  Osoba kontaktowa: Cindy

  Tel: +8618967348486

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty