A1310 Dwór techniczny EGO, droga środkowo-zachodnia nr 500, JiaxingCity Chiny
Dom ProduktyŚruby sześciokątne

Stal węglowa / stal stopowa Śruby z łbem sześciokątnym ASTM A325 Czarne śruby z konstrukcją imbusową

Stal węglowa / stal stopowa Śruby z łbem sześciokątnym ASTM A325 Czarne śruby z konstrukcją imbusową

  • Carbon Steel / Alloy Steel ASTM A325 Hex Head Bolts Black Structural Allen Bolt
  • Carbon Steel / Alloy Steel ASTM A325 Hex Head Bolts Black Structural Allen Bolt
  • Carbon Steel / Alloy Steel ASTM A325 Hex Head Bolts Black Structural Allen Bolt
  • Carbon Steel / Alloy Steel ASTM A325 Hex Head Bolts Black Structural Allen Bolt
 • Carbon Steel / Alloy Steel ASTM A325 Hex Head Bolts Black Structural Allen Bolt

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: jiaxing
  Nazwa handlowa: HNF
  Orzecznictwo: ISO9001:2008
  Numer modelu: 1/2 "- 32"

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 900 kg
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: Kartony i palety
  Czas dostawy: 15-25 DNI
  Zasady płatności: L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
  Możliwość Supply: 500 ton / na miesiąc
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa: ASTM A325 Wysokowytrzymałe śruby z łbem sześciokątnym rozmiar: 1/2 -32
  materiał: stal węglowa o wysokiej wytrzymałości standardowe: ASTM A325
  Próbki: Darmowe proces produkcji: Kucie na gorąco
  Klasa: A325 powierzchni: Czarny tlenek
  Głowa: Kubek z łbem sześciokątnym

  Stal węglowa i stal stopowa ASTM A325 Czarna powierzchnia Śruby z łbem sześciokątnym Śruba z łbem sześciokątnym Wysoka wytrzymałość

  Opis

  Sześciokątne śruby, znane również jako śruby z łbem sześciokątnym, śruby z łbem sześciokątnym, śruby z łbem sześciokątnym, śruby z łbem sześciokątnym lub śruby mechaniczne, są powszechnym wyborem w budownictwie i konserwacji. Śruby z łbem sześciokątnym, powszechnie znane jako śruby z łbem sześciokątnym, to śruby z sześciokątnym lub sześciokątnym sześciokątne głowy. Śruby z łbem sześciokątnym mają sześć główek, co jest standardem branżowym w przypadku śrub z kutą głowicą. Cechą wspólną śrub z łbem sześciokątnym jest powierzchnia uszczelki bezpośrednio pod głowicą, która zapewnia lepsze uszczelnienie. Śruba z łbem sześciokątnym jest faktycznie produkowany w mniejszym zakresie tolerancji i można go używać w dowolnym miejscu za pomocą śruby z łbem sześciokątnym.

  Kilka pojęć dotyczących śrub o wysokiej wytrzymałości 1. Zgodnie ze specyfikacją śruby o klasie wydajności 8,8 lub wyższej, zwaną śrubą o wysokiej wytrzymałości. Obecna norma krajowa dotyczy tylko M39, w przypadku dużych specyfikacji. W szczególności, długość śrub o wysokiej wytrzymałości ponad 10, 15 razy, produkcja krajowa jest nadal krótki.

  Rozróżnienie między śrubami o wysokiej wytrzymałości i zwykłymi śrubami:

  Śruby o wysokiej wytrzymałości są większe niż zwykłe śruby o tej samej specyfikacji.

  Materiał na zwykłe śruby wykonany jest z Q 235 (A3).

  Wysokowytrzymały materiał śrubowy 3 stal lub inne wysokiej jakości materiały, wykonane po obróbce cieplnej, zwiększają wytrzymałość.

  Różnica między nimi jest różnicą w wytrzymałości materiału.

  Z punktu widzenia surowców:

  Śruba o wysokiej wytrzymałości jest wykonana z materiału o wysokiej wytrzymałości. Śruba, nakrętka i uszczelka z wysokiej wytrzymałości śruby są wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości. 35CrMoA itp. Śruby wspólne wykonane są ze stali Q235 (odpowiednik A 3 w przeszłości).

  Z punktu widzenia wytrzymałości: śruby o wysokiej wytrzymałości, coraz szerzej stosowane. Powszechnie stosowane klasy 8.8s i 10.9s o dwóch stopniach wytrzymałości, w których większość to klasa 10.9, zwykła klasa wytrzymałości na śruby powinna być niska, ogólnie 4,4. Stopień 4.8, stopień 5.6 i stopień 8.8.

  Z punktu widzenia charakterystyki naprężeń: śruby o wysokiej wytrzymałości przykładają siłę naprężenia wstępnego i przenoszą siłę zewnętrzną przez tarcie. Zwykłe śruby łączone są za pomocą wytrzymałości na ścinanie śrub i ciśnienia w ściance otworu w celu przeniesienia siły ścinania, a siła napięcia wstępnego jest bardzo mała po dokręceniu nakrętki. Oprócz dużej wytrzymałości materiału, śruba o wysokiej wytrzymałości wywiera dużą siłę naprężającą, która powoduje siłę wytłaczania pomiędzy członami łączącymi i czyni siłę tarcia prostopadłą do kierunku śruby bardzo dużą. Nośność śrub o wysokiej wytrzymałości jest bezpośrednio zależna od naprężenia wstępnego, odporności na ślizganie i rodzaju stali.

  Zgodnie z charakterystyką naprężeń, typ łożyska i rodzaj tarcia są podzielone. Obie metody obliczeń są różne. Minimalna specyfikacja M12 śruby o wysokiej wytrzymałości, powszechnie stosowanej M16 / M30, oraz niestabilne działanie śruby o bardzo dużym rozmiarze powinny być stosowane ostrożnie w projekcie.

  Specyfikacja:

  Pozycja Śruby z łbem sześciokątnym z grubymi śrubami strukturalnymi
  Rodzaj Śruba kołnierzowa, Śruba wózka, Śruba poręczy, Śruba gniazdowa, Śruba T, Śruba kwadratowa i Śruba skrzydełkowa
  Stopień Gr4.8 Gr8.8 Gr2 Gr5 A325 A490
  Standard: DIN933, DIN931DIN6923.DIN603 DIN912 DIN444, DIN315, ASME B18.2.3, ASME B18.5
  Materiał Stal nierdzewna: SS201 SS304 / SS304L SS316 / SS316L SS904L
  A2 A4 GR.B8 GRB8M
  Klasa stali: Gr.4.8,5.8,8.8,10.9,12; SAE: Gr.2,5,8;
  Wykończeniowy: Cynk (żółty, biały, niebieski, czarny, kolor), ocynkowany metodą Hop Dip (HDG), tlenek czarny, Geomet, dakroment, powłoka niklowa, cynk-nikiel platerowany, Telfon
  Technika produkcji Kucie na zimno, formowanie na gorąco, obróbka skrawaniem, obróbka cieplna, układanie itp
  Produkty magazynowe Stal nierdzewna: DIN6923 DIN912 DIN603 DIN315, DIN933, DIN931, DIN934

  Podanie:

  Śruba o wysokiej wytrzymałości typu ciernego: odpowiednia do belki konstrukcji stalowej, połączenia kolumnowego, połączenia z belką z litego drążka, łączenia belek ciężkich dźwigów warsztatu przemysłowego, układu hamulcowego i ważnej konstrukcji pod obciążeniem dynamicznym.

  Śruby o wysokiej wytrzymałości: połączenia ścinane w konstrukcjach, które pozwalają na niewielką ilość przesuwania lub są poddawane pośrednim obciążeniom dynamicznym.

  Śruby o wysokiej wytrzymałości: gdy śruby są ciągnięte, wytrzymałość zmęczeniowa jest niska. Pod obciążeniem dynamicznym jego nośność nie przekracza 0,6P (P jest dopuszczalną siłą osiową śrub). Dlatego nadaje się tylko do obciążeń statycznych, takich jak połączenie czołowe kołnierzowe, połączenie typu T i tak dalej.

  Korzyść:

  ,

  Połączenie śrubowe wysokiej wytrzymałości ma zalety prostej konstrukcji, dobrych właściwości mechanicznych, usuwalnych, zmęczeniowych, można używać prawie permanentnie. A pod obciążeniem dynamicznym, bez luzowania i innych zalet, jest obiecującą metodą łączenia i jest obecnie najpopularniejszą metodą łączenia konstrukcji ze śrubami o wysokiej wytrzymałości ze specjalnymi. Kluczowe dokręcanie nakrętki, wstępne naprężenie śruby do wytworzenia ogromnego i kontrolowanego, nakrętka i płyta, zgodnie z zasadą interakcji siły mają ten sam rozmiar złącza przedciśnieniowego.

  Pod działaniem ciśnienia wstępnego powstanie duże tarcie wzdłuż powierzchni łącznika. Oczywiście, tak długo jak siła osiowa jest mniejsza niż ta siła tarcia, człon nie będzie się ślizgał, co jest zasadą wysokiej wytrzymałości połączenia śrubowego. Jednocześnie jest to zaleta śrub o wysokiej wytrzymałości.

  Połączenie śrub o wysokiej wytrzymałości zależy od tarcia między powierzchniami styku, aby zapobiec ześlizgiwaniu się złącza, tak aby powierzchnia styku miała wystarczające tarcie. Konieczne jest zwiększenie siły zaciskania członu i współczynnika tarcia powierzchni styku elementu. Ten punkt został w pełni uwzględniony w projekcie śruby gotówkowej na początku projektu. Siła zaciskająca między elementami jest realizowana przez przykładanie siły naprężającej do śruby. Zatem śruby muszą być wykonane ze stali o wysokiej wytrzymałości, która znana jest jako połączenia śrub o wysokiej wytrzymałości.

  Więcej zdjęć:

  Szczegóły kontaktu
  Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited

  Osoba kontaktowa: Cici

  Tel: +8618058633015

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty