A1310 Dwór techniczny EGO, droga środkowo-zachodnia nr 500, JiaxingCity Chiny
Dom ProduktyOrzechy ze stali nierdzewnej

Stal węglowa Gr4.8 Nakładka z cynkowo-sześciennego nylonu Nakrętki blokujące DIN 985 304 do łącznika blokującego

Stal węglowa Gr4.8 Nakładka z cynkowo-sześciennego nylonu Nakrętki blokujące DIN 985 304 do łącznika blokującego

  • Carbon steel Gr4.8 Zinc Hex Nylon Insert Lock Nuts DIN 985 304 For Locking Connector
  • Carbon steel Gr4.8 Zinc Hex Nylon Insert Lock Nuts DIN 985 304 For Locking Connector
  • Carbon steel Gr4.8 Zinc Hex Nylon Insert Lock Nuts DIN 985 304 For Locking Connector
  • Carbon steel Gr4.8 Zinc Hex Nylon Insert Lock Nuts DIN 985 304 For Locking Connector
 • Carbon steel Gr4.8 Zinc Hex Nylon Insert Lock Nuts DIN 985 304 For Locking Connector

  Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: Zhejiang
  Nazwa handlowa: HNF
  Orzecznictwo: ISO9001
  Numer modelu: DIN985

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: 100000pcs
  Cena: Negotiation
  Szczegóły pakowania: CARTONS + PALETY
  Czas dostawy: 10-15 dni
  Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union
  Możliwość Supply: 500 TONÓW ZA MIESIĄC
  Skontaktuj się teraz
  Szczegółowy opis produktu
  Nazwa elementu: HEX NYLOCK NUT Średnica: M10
  materiał: Stal węglowa Zakończ: Cynk
  Smoła: W PORZĄDKU Próbki: Darmowe
  Gatunek: Gr4.8 standardowe: HAŁAS
  Pochodzenie: Zhejiang

  DIN 985 304 Stal węglowa Gr4.8 Nakładka z nylonu sześciokątnego Nakrętka blokująca do złącza blokującego

  1. Opis produktu

  Ogólna nakrętka w użyciu procesu z powodu wibracji i innych przyczyn będzie luźna, aby zapobiec temu zjawisku, a więc wynalazek nakrętki samozabezpieczającej. Nakrętka samozabezpieczająca Jej funkcja polega głównie na zapobieganiu luźnym, antywibracyjnym. Na specjalne okazje. Jego zasadą działania jest zwykle samohamowanie cierne. Typ samozabezpieczającej się nakrętki, która jest sklasyfikowana według funkcji, ma nylonowy pierścień, szyjkę i urządzenie do poluzowania metalu. Wszystkie one należą do efektywnego momentu obrotowego nakrętki samozabezpieczającej nakrętki antywykowej, która zasadniczo opiera się na tarciu, zasadą jest przez zęby wytłaczające do otworu wstępnie ustawionego z blachy, przy czym otwór o ogólnym kwadratowym otworze jest nieco mniejszy niż nakrętka nitowa. Stosowanie nakrętek i mechanizmu blokującego połączone, przy dokręcaniu nakrętki, mechanizm blokujący blokuje element linijki, rama linijki nie może swobodnie się poruszać, aby osiągnąć cel blokowania; Gdy nakrętka zostanie poluzowana, mechanizm blokujący zostanie usunięty, a miarka zostanie przesunięta wzdłuż linijki.

  Nakrętka samozabezpieczająca o wysokiej wytrzymałości jest klasyfikacją nakrętki samozabezpieczającej o wysokiej wytrzymałości i dużej niezawodności. Głównie wprowadzenie europejskiej technologii jako warunku wstępnego dla maszyn drogowych, maszyn górniczych, maszyn wibracyjnych i sprzętu, krajowej produkcji takich produktów to bardzo niewielu producentów.

  Nylonowa nakrętka blokująca jest nowym rodzajem elastycznych elementów o wysokiej wibracji, może być stosowana do temperatury - 50 ~ 100 ℃ różnych produktów mechanicznych i elektrycznych.
  Przemysł lotniczy, samolot, czołgi, maszyny górnicze, maszyny do transportu samochodów, maszyny rolnicze, maszyny włókiennicze i produkty elektryczne i wszelkiego rodzaju maszyny, zapotrzebowanie na nylonowe nakrętki zabezpieczające, ponieważ jest to działanie blokujące wibracje w porównaniu z innymi rodzajami urządzeń blokujących , a żywotność wibracji jest kilkakrotnie większa lub nawet wyższa.

  2. Specyfikacja

  matka korzeni, orzechy sosny, zadowolony, że dziecko.
  2. Zastosowanie: zamknięcie złącza przez przewód lub inną rurkę.
  Nakrętka działa poprzez tarcie między nakrętką a śrubą samohamowne. Jednak w takiej dynamicznej blokadzie obciążenia niezawodność jest zmniejszona. W niektórych ważnych okazjach, a my podejmiemy pewne środki zapobiegające poluzowaniu, aby zapewnić niezawodność nakrętki zabezpieczającej. Przeciwnakrętka jest jednym z nich przeciw obracaniu.
  Działanie przeciwzwrotne przeciwnakrętki zależy od zalet nakrętki i śruby, które wchodzą w interakcję między gwintami. Obecnie angażujący sposób poprawy interakcji między gwintami jest wiele, takich jak ulepszenia strukturalne nakrętka gwintowa Spiralock, nylonowy nylonowy nylon podwyższający chropowatość, obróbkę powierzchni, gwint i tym podobne.

  3. Aplikacja

  Nakrętka samozabezpieczająca o dużej wytrzymałości dla okrętów i mostów, może przekształcić tarcie w siłę rozpierającą pomiędzy śrubą a nakrętką rowkową, aby uzyskać doskonały efekt samoblokujący. W górnej części nakrętki ESL znajdują się dwa rowki, gdy nakrętka jest dokręcona na śrubie, gwint śruby zostanie wkręcony w wąski rowek przekroju nakrętki, a nić będzie stopniowo blokowana po stronie nakrętki ściana, aby uzyskać funkcję samoblokującą. Znakomity proces produkcji może utrzymać stały charakter elementu blokującego moment obrotowy, produkty są powszechnie stosowane w odlewach kolejowych, tranzytach kolejowych, systemach przesyłowych, urządzeniach górniczych, autostradach, wojskowych, maszynach do produkcji ropy naftowej, przemyśle motoryzacyjnym, obiektach publicznych, przejściach podziemnych, silnikach, maszyny budowlane, lotnictwo, sprzęt wiertniczy, mosty, generatory, maszyny rolnicze, przemysł stoczniowy, sprzęt metalurgiczny, pociągi, kompresory, maszyny medyczne, systemy sygnalizacyjne, generowanie energii wiatrowej.

  4. Zalety

  Zaleta jeden, duża odporność na ścieranie i zdolność ścinania: nakrętka ząb dno 30 stopni może sprawić, że siła blokująca nakrętki będzie równomiernie rozprowadzona we wszystkich zębach, ponieważ równomiernie rozkładają się naciski na powierzchnię każdego ząb, dzięki czemu nakrętka może lepiej rozwiązać problem z gwintem zużycie i odkształcenie poprzeczne. Zaleta druga, wielokrotne stosowanie dobrych osiągów: duża liczba zastosowań pokazuje, że nakrętka po wielokrotnym zamocowaniu i demontażu, siła blokująca nadal nie jest zmniejszona, może utrzymać oryginalny efekt blokowania. Zaleta trzy, Doskonałe działanie antywibracyjne: Po skręceniu, gwint górnego gwintu śruby ściśle wchodzi w fazę klinową NUT o kącie 30 ° i jest zaciśnięty, a normalna siła wywierana na pochylenie w kształcie klina jest kątem 60 ° między śrubami a osią śruby. Przeciwko luźne orzechy powstają, gdy normalna siła jest znacznie większa niż zwykła standardowa nakrętka, ma doskonałą zdolność przeciwdziałania utracie.

  5. Więcej zdjęć

  Szczegóły kontaktu
  Jiaxing Haina Fastener Co.,Limited

  Osoba kontaktowa: Cici

  Tel: +8618058633015

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty